27. srpna 2007

27. srpna 2007 v 12:47 | KORKI |  TREZOR
Tak nakonec jsem neodolala a začala jsem. Ano začala jsem s tímhle deníčkem. Už jednou jsem jeden měla...no pokud se počítá sešit s popsanýma třema stránkama. :D Ale to je jedno. Řekněme že v elektronické formě mi to přijde zajímavější, nehledě na to, že si to může přečíst snad tisíc lidí, ale tolik mi sem ani nechodí, což mě občas nevýslovně štve, ale co, snad bude líp. No budu sem psát opravdovou realitu. Co se mi stalo co jsem si myslela a tak. Prostě tvrdá dení realita. skutečná jména skutečné věci. Sakra to bude skoro jak rodinná pouta :D Prostě můj život takový jaký je. Možná občas pro někoho nudný, ale pro mě ne. Někdy bych si tak přála, aby se daly myšlenky vypálit na dvdčko, abych si mohla vymyslet svůj vlastní film. Jaj to by bylo super, ale myslím, že bych za pár dní měla byt plný CD :D Tak aspoň to psaní povídek mi trochu pomáhá ventilovat tu moji fantazii. No takže hurá do psaní.

Takže co říci k dnešnímu datu? Dneska je 27. což znamená zasraně málo dní prázdnin. Bleee. Ale kuš o tomhle bych psát nechtěla. Ráno jsem si byla pro injekco B12, která se dává do 3..no dobře :D Ještě mě čekaj tři. Pak u mě byla Lucka. Tím se dostávám k první postavě ve svém životě. Je to moje dobrá kamaráda, se kterou se známe už hooodně dlouho. Jo to byla ještě škaredá :D Teď je z ní fešanda a má kluka.Patrika. Fajn boy :D Chtěly jsme se koukat na nějaký nemravnosti, což už jsme měly dlouho v plánu, ale překazili nám to. Náhradnímu tatíčkovi Romanovi se v práci udělalo špatně a přijel domů. Sakrpic :D No nic tak třeba zítra. Tak jsme zatím koukaly na nějaké klipy od Lostprophets.
Taky jsem dneska vymyslela fikaný plán. Začnu se těšit do školy. Ne nezcvokla jsem...teda vlastně jo, ale to už je dávno. Prostě jsem si uvědomila, že když se člověk na něco těší, tak pak mu to čekání pomalu utíká. Takže se budu těšit třeba na holky a na Ondru. jo to je jeden fešák, kterého ve škole míjím na chodbě a tajně ho šmíruju...trapné a potupné já vím, ale co jiného mám dělat :D Naštěstí chodí do třídy s mojim kamošem, se kterým ráno chodím na bus, tak mám čerstvé info z první ruky ;). No tak teda "Ach jooo ať už je škola. Už se do té naší bambusárny těším :D:D:D" Sakra asi to nebude funkovat. Takk zatím lovu zdar snad se dneska ještě něco stane. Tenhle den nechcu mít nudný uže jenom to magické datum, které vlastně je uplně antimagické. No tak jo.. The end!?!?!?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama