Listopad 2007

Děkujuuuuu :)

27. listopadu 2007 v 18:00 | KORKI |  TREZOR
Drazí návštěvníci dneska sem okolo druhé hodiny odpoledne zavítal 1000 návštěvník. Ani nevíte co to pro mě znamená. 1000 to už je sakra velké číslo, když sem chodí tak průměrně 6 lidí deně. Na to, že tu toho moc nemám je to naprosto úžasný. Děkuju Katrin, že mě k tomu dokopala a v začátcích (i teď XD) mi hodně pomáhá. Takže ještě jednou moc děkuju a doufám že to tak dobře půjde dál :)


A tohle je můj nejmilovanější obrázek. Za dob, když jsem měla ještě dlouhé vlasy jsem říkala že to je mé druhé já :D Ten obrázek miluju, takže jak ho někde uvidíte, tak si na mě vzpomeňte ;)

Part 12.

26. listopadu 2007 v 12:23 | KORKI
POKRÁÁÁÁÁČKO :)

Když máte přátele, vše je hned jednodušší

23. listopadu 2007 v 13:30 | KORKI |  TREZOR
Včera večer mi mnohem silněji došlo, to co jsem už věděla. Když máte člověka, který vám rozumí a dobře vás zná, je vám oporou, v těžké situaci, svět je hned jednodušší. Občas se stane, že se dostanu do těžké situace, která se netýká jen mě ale celého zbytku moji rodiny. Proto, aby byli šťastní snesu mnoho, ale to co se stalo včera bych nezvládla nebýt Katrin. Včera mi zachránila život a na to nikdy nezapomenu. A doufám, že ji to budu moci někdy vrátit. Když jsem říkala že je můj anděl, tak včera to přestalo být pouhou frází. Už to není jen pár slov napsaných v sms. Je to ujištění a je to realita. Anděl nemusí mít vždy křídla. To že bydlíš tak daleko nic neznamená. Jsi pořád semnou v moji hlavě. Děkuji ti za vše.
PS: Nikdy si nenechte ublížit. A pokud ano, nebrečte nad tím a psychicky se odpoutejte od svého těla. Může vám to pomoct
Díky za všechno. KORKI

Part 11.

13. listopadu 2007 v 10:28 | KORKI
Tak už je to tuuu. Sorry lidičky, že mi to tak dlouho trvalo, ale co se dá dělat, když máte rozpracované něco jiného a jste do toho zažraní, tak už se špatně odskakuje k něčemu jinému. Doufám že další kapitola už mi tak dlouho nepotrvá. Ale každopádně vám moc děkuju, že tady furt chodíte a checkujete ;) Dík dík dík. A nejvíce díků patří katrin, za včechno. Bez ní bych nic nedokázala. Čus bus lidi. Měj te se :) a příjemné počteníčko přeju :)

Lidičky neodcházejte jsem tuu

4. listopadu 2007 v 18:27 | KORKI |  TREZOR
Drazí návštěvníci. Vlastně popravdě tahle zpráva je určená čtenářům. Už se rodí pokráčko, tak to ještě chvilinku vydržte. Já vím jsem hrozná, já sama tohle nesnáším, když někdo píše a najednou na hooodně dlouho přestane. Takové napínání, to není nic pro mě. jelikož Píšu ještě jednu povídku...ale to je na jindy, ve které jsem se zrovna trochu zasekla kvůli jména...blbost, tak se vrhám zase na Adventures of Amy. Takže vydržte a klikejte dál na odkaz na můlj blog a vyčkávejte ono to přijde nebojte ;) Já vím kdyby to tak viděli naši, měla bych tu napsat něco v tom smyslu, že nebudu psát, protože se musím učit. to je ale blbost, já už to dávno vzdala. Myslím a doufám, že mě v optice kariera nečeká. Tak uvidíme jak to nakonec semnou dopadne :D Který kola osudu mě semelou :D Takže lovu zdar tě pic a dalších plno uvalených pozdravů.
Čusec KORKI