Květen 2008

If I die tomorrow....I don´t care!

30. května 2008 v 14:18 | KORKI |  TREZOR
...tak je mi to uplně u prdeleeee. Achjoo tak dneska proběhlo vízo. No řekněme, že jsem měla slíbený od učitele dvojky, což znamenalo, že mám vyznamenání...nečekaně. Takže jsem se v té zasedačce, kam nás strčili, uvelebila pěkně se zadostiučiněním. Však to znáte. A ještě nám tento rok měli za vyznamenání solit odměny, takže jsem se pěkně usadila a přemýšlela, jestli si ty prašule schovám na trip do Jablonce a nebo si je rozházím v Italii. Když padlo moje jméno, tak jsme s úsměvem vyskočila vstříc našemu třídnímu, který mi tak hezky nasekal dvojky. Stále s úsměvem jsem usedla na židli a koukla do papíru. Kdyby to šlo, tak se mi v očích blýskaj symboly dolaru. Ve chvíli mi ale spadla čelist až někam pod nás do kotelny školníkovi na hlavu. Z technologie se na mě usmívalo nádherné DOBRÝ. Úplně jsem slyšela jak těch osm stovek prásklo bičem a odjelo do nenávratna. Ani nevím jak, ale přes skřípající zuby ze mě vyletělo "Ty jeden...." To ostatní zaniklo v pohotovém záchvatu kašle Domči, moji spolužačky, která mi tím asi zachránila prdel při závěrečkách. Nevím, jestli by mi to ten retard zapoměl jen tak. Takže opět všichni měli zlepšenou známku (Lucka dokonce z 5 na 3) ale chudáček KORKI opět prd. Ono mě sakra ani neštvou ty známky...tydle nejsou vůbec důležitý...spíš jde o ty prachy...docela by se mi hodily, a tak co, jak by řekl Tomík: "Sifon"
No ale tak včera mi aspoň psal můj umělec a postavil mě před hotovou věc, že teda příští týden jdem spolu ven. Jop tohle já potřebuju. Ale no musím konstatovat, že je to zatím nejvýřečnějsší klučinec, který se mi líbil a co jsem si s ním třeba psala, tak uvidíme uvidíme.
No takže celkově ten dnešní den je totálně zahrabaný. Nechci znít jako notorik ale potřebuju se ožrat. Haouk jdu se zastřelit do nejbližšího lesíka plného vzteklých srnek.
Už chcu svatbu.

Nebudu podceňovat sny...ani náhodou

28. května 2008 v 10:53 | KORKI |  TREZOR
Ani náááhodou už nikdy. Dneska v noci se mi zdálo tolik snů že to snad ani není možný. Třeba jsem sázela strom se svým vyvoleným, kterého jsem neviděla už straaaašně dlouho. Ano myslím autora prasete s plynovou maskou :D No a jak se mi o něm zdálo, tak jsem ho dneska potkala ve městě...Kurňa a jsem zase v tom. Taky se mi zdálo, že jsem pila vodku s baterii (hmmm ňamkaaa) a přijdu do naši večerky a tam zrovna vykládali asi dvacet flašek vodky :D no byl to masakr :D prostě se mi zatím uplně všechno vyplnilo :D ale co je největší humus...to jsem zvědavá, jak se poperu s tímhle...jsem se půlku noci líbala v sauně s Linkem z Panik :D no Káťa mě zabije :D aaaa miluju sny a navíc ty co se plní :D Ale to jen taková vsuvka :D Tenhle článek moc neřešte. :D bože já se zblázním :D Ale štve mě, že když jsem ho potkala, jsem jak naschvál šla s babičkou, takže žádná diskuze neproběhla..jen jsem se pozdravili a sjeli pohledama...kurňa ale slušelo mu to :D Hoper jeden posranej :D Ale co nevaaadí :) Jinak dneska maturujou mí dva "bratři" tak jim musím držet palce, takže se mi tenhle článek píše dost špatně :D Ale musí to dát, protože když to daj, tak mám slíbeného od každého panáka vodky :) peckovačka.
Mějte se drahouškové a v pondělí mi držte plaečky...mám písemnou zkoušku :)
Kurňa tež se mi mohlo zdát o Anssim, ale to přijde kuřátka já tomu věřím :D

Oooh help mee

20. května 2008 v 17:36 TREZOR
Aa pomooc svět se zbláznil. Co se to krucinál děje. Všechno, co jsem pokládala za normální a stabilní najednou praská a padá k zemi a zavaluje mě. Někdy si fakt připadám jak mimozemšťan. Závěrečné zkoušky, což se skoro rovná maturitě jsou za dveřma a já skoro nic neumím...co skoro..já fakt nic neumím. Celý rok jsem se flákala a říkala si že to sfouknu, ale teď si nějak uvědomuju, že to taková brnkačka nebude. To je masakr lidii pomoooc. A ještě ke všemu, jestli všechno půjde tak jak má a ty zkoušky nakonec udělám, tak se inport export vydám do Italie za tetou. Podle našich bych tam mohla být až do konce července....což znamená zhruba měsíc a půl, jelikož ve škole končím 18. června. Samozřejmě musím nějak vystřízlivět po rozlučce, protože jak to tak zatím plánujem, tak to bude docela masakr akce. Doufám že mě neunesou ufoni a nebudou na mě dělat v kocovině pokusy. Jo jinač se zas vracím k Italii. JÁ TAM CHCÍPNUUU jestli teta už nebude mít připojený net. To prostě nedám ani náhodou. Je sice krásný být v horách a bavit se západem slunce (telku totiž z jistých důvodů nepobírám XD) a houpáním se v síti, ale i tak prostě to je pro mě šílený. Ale těším se tam.
Jinač jsem hrozně šťastná za bronzovou medaily Na MS v hokeji je to fakt bomba.
Zrovna poslouchám CD od The red jumpsuit a...a...kámoška mi oznámila že udělala maturu. Šikulka no. Příležitost vypít tu flašku vína co jsem dostala k narozeninám, doufám že ještě nebude nějaké zkažené :D A zítra píšu písemku ale nevaaa :D Čuste jdu chlastat :D
Joo a ještě se stvte na TADY
Na music blog. Zase to tam jede ;)

Fu*king day and Shuffle

12. května 2008 v 17:40 | KORKI |  TREZOR
Tak zase po dlouhé době článek. Já vím, měla bych se stydět, ale nějak nebylo o čem psát. a vlastně ani teď není moc o čem. Jen jsem na youtube našla nádherný videjko. Já na tydle anime seriály moc nejsem. Všichni tam maj upištěný hlasy a děj roztahujou skoro jak v telenovelách, ale když se to takhle krásně sestříhá a dá se k tomu hezká hudba, tak to stojí za to. Tohle je jedno z těch videi, na které se těším, až si je zase pustím, protože se mě nějak dotýká, asi tím, že se celkem stotožňuju s tou slečnou no...to je jedno no...zase kdybych já byla v nemocnici, tak to ani nikdo neví a přijdou za mnou tam maximálně naši a to s vypětím sil. A klidně bych si ty plíce vyzvracela. Nesnáším je. jsou mi k ničemu, jen mi otravujou život. a taky nesnáším tolik věcí, sakra to je blbej den....moc se omlouvám všem, co čekají na Adventures, ale nebojte pracuje se na tom. A zase se tak nějak vracím k jádru toho dneška. Nemám ráda, když mě někdo zklame, když někomu věřím a mám ho ráda, a on mi pak bodne nůž do zad. no to je jedno nebudu to rozmazávat a nebudu ani brečet. nebudu nikomu závidět jeho život, a nebudu mu ani yvracet jeho názory. Asi z toho moc nejste moudří, ale věřte mi že to nemá cenu řešit. Prostě to je tak jak to je a bolí mě to a mrzí. Teď koukněte na videjko ze seriálu Shuffle. Hudba je Pale od Within temptation. A je tam moc pěkně zasazená. Mějte se hezky. Káťo moc mi chybíš, a to jsi pryč teprv chvíli.