Prosinec 2008

Part 21.

15. prosince 2008 v 12:13 | Emily Sinister Shadows
Taaak tady je další dílek. Moc se omlouvám, že to tak trvalo, ale přísahám, že teď už se budu snažit psát rychleji. Další kapitolku už mám rozepsanou, takže to pujde líp :)
Jinak k téhle kapitolce jsem poslouchala Seize the day od Avenged sevenfold. Jedna z mách TOP :D
Tak snad se bude líbit :)


Ještě mi došlo, že jsem sem uplně zapoměla dát obrázek Sofi a záporáka Heca . No takže tadaaa :D

Náměsíční

9. prosince 2008 v 20:40 | Emily Sinister Shadows |  TREZOR
Co se to děje lidičkové? Co to tak poslouchám, tak nejsem jediná, kdo nemůže spát. Je to tím blížícím se úplňkem, nebo máte v hlavě taky tolik věcí jako já. Například co se týče Vánoc a dárků tak v tom úplně plavu. Nevím co koupit a navíc co sama chtít. To je krize nejvyššího kalibru.
No na mě má vliv asi to všechno. Jak měsíc tak myšlenky na vánoce, na někoho koho nemůžu mít a na všechny ty pitomý starosti světa i nesvěta (Země neZemě?? :D ) co nás v noci napadaj. A už jsem z toho vyčerpaná. Spím ve škole při matice a podobně. A nejvtipnější na tom je, že klukům ve škole nic neunikne. Kdo to má furt poslouchat: "Aaaa slečna pytlíčková se doploužila." "Tyjo kde jsi koupila ty super pytle." "Ou tady někdo včera přebral." A jejich nejoblíbenější: "Jersey nechlastej."
Jop Jersey je moje přezdívka. Podle toho, že fandím New Jersey Devils. Když tam hraje můj muž tak musím ne? :D Ale nejvíc mě uráží, že ze mě dělaj Notorika a přitom naposled jsem pila v pátek a ještě k tomu málo. No to je hrůza. Blížím se k upírům. Už jsem skoro jedna z nich. Hahaaa Go all the way into TWILIGHT!!! yeah. No končíme.
Naposledy se ptám. PROČ SAKRA NEMŮŽEM SPÁT?