Březen 2009

Whohoo :D

30. března 2009 v 20:07 | Emily Sinister Shadows |  TREZOR
Hahhaaaa lidičkové moji drazí. Miluju Facebook. Je to uplně dobrá věc. Jen tak mimochodeeem...MUJ MILOVANÝ ANSSI SI MĚ PŘIDAL DO PŘÁTEL!!!!!! Uff klid v duši. Nádech výdech. Hohoo peckaa :) Acha cha nestíhám dýchat...uff ufff. Huhuu :D Jsem přítelkyně Anssiho hohoo frajerkaaa natáhněte červený koberec :D
Noo tak popojedem. Moje mamka se stala závislou na serii Twilight. Poté co zhltla první knížku, dala se do čtení new moon. ale to by nebylo tak špatné, kdyby mi včera neodmítla dát večeři, protože Edward odjel. Chápete to? Ona z toho byla uplně v depresi a to naprosto beze srandy. Tak jsem musela vypálit tu děsnou kinoverzi filmu aby se trochu uklidnila (Nepsala jsem náhodou do článku níž že nesnáším piráty? :D ) No řeknu vám vzalo ji to. A to jsem poznala tak, protože to byl po hrooozně dlouhé době první film, u kerého neusnula. Celou dobu seděla s očima přilepenýma k obrazovce. No nestačila jsem se divit. No mamka no. :D
No to by bylo zase něco :D Tak to byl takový stručnější článek o mém momentálním stavu. Tak já jdu pokračovat v motlitbách za Edwardův návrat, jinak umřu hlady :D

Jooo a taky mě štvou lidi, co mi furt předhazujou můj věk. Jo je mi už 19 JÁ KRUCINÁL VÍM!!! takže pořád prohlašuju že je mi 18 :D ale moc lidí mi to nebaští..ne že bych vypadala tak starší, ale těm kterým to říkám mě už dost dlouho znají.
Odmítla mě ošetřit moje dětská doktorka...Protože je mi 19. Člověk se docela nasměje, když přejde od dětské doktorky k dospělácké, jak se všechno změní. Ty letáčky a tak. Z prášečků na teplotečku a reklam na kašičky je najednou :"Každý čtvrtý občan ČR umírá na onemocnění srdce a cév" Léky na zácpu. A ty důchodkyně v čekárně. "No já když jsem byla mladá, tak jsem neměla ani rádio" Lehla jsem. Dávám si tak rok a pak s nima budu v čekárně štrykovat ponožky :D Kantaree.

Adios Amigos

Grrr

28. března 2009 v 12:02 | Emily Sinister Shadows |  TREZOR
Nemám ráda piráty. Nemyslím tim třeba kapitána korkorána nebo jemu podobné (Jo Jack Sparrow je taky sexy) Mám na mysli piráty typu Ctrl+C a Ctrl+V Prostě sprostá krádež textu. Řeknu to prostě a jednoduše. Kdysi (fíha nějaký ten rok zpátky) jsem napsala takovou jednu povídku, spíš celou serii. Byla to moje prvotinka (Hrůzostrašná, dodnes to nemůžu číst). ale znáte to. člověk se s tím mořil, udělal si k tomu citový vztah. Je to prostě láska. A pak si takhle čirou náhodou brouzdám netem a co nevidím. Moje povídka na cizích stránkách, bez jakékoli poznámky o autorovi...o mě. Prostě jen naházené moje kapitoly a to ještě některé vynechané. Srdíčko mi krvácelo. No a nejhorší je, že tam není žádná možnost toho "autora" kontaktovat nebo nechat komentář, prostě nic. A co já teď s tím. Nic.
Aaaale nějak to kašlu je mi to jedno. Napadlo mě, že vám sem dám jednu svoji povídku, abych vám nějak kompenzovala to, že pořád nějak nejsem schopná dopsat ten konec Adventures. Jsem špína chlap :D Takže Olalaaa brzo to tu bude.

Nesnáším piráty


Všichni pojedem na Zydratu :D

8. března 2009 v 19:30 | Emily Sinister Shadows |  TREZOR
Tak jsem včera skoukla REPO; Genetickou operu. A musím říct...paráda parádička. Tohle mi chybělo. Začátek byl možná trochu zmatený, ale to asi bylo mnou. Musela jsem totiž číst titulky a v kocovině se to dělá blbě, ale zvykla jsem si :D Písničky perfektní a herecké výkony taktéž (Až na tu Paris) Je fakt, že tu "závislou prostitudní dcerušku zamožného pána" Moc nemusela hrát :D Ale budiž.
Shilo byla skvělá. Člověka trochu překvapila ta její holá lebka :D Prostě sympatická holčina (chtěla bych ji za kámošku :D ) A Graverobber. No nááádhera. Zase jeden mužný muž. Vyvrhel s nechutnými sklony sosat z mrtvol modrou šťávičku a nehorázným se sexappealem (píše se to tak ne? :D ) Během sekundy jsem si zamilovala to jeho vyřvávání na hřbitově. Prostě sexyyy. A když v kobce plné mrtvol (kde by ostatní zvraceli a omdlívali) zvolal: "JACKPOT" tak jsem lehla smíchy. No joo Graverobber :D
Nejsem zrovna člověk na psaní recenzí, ale tenhle filmek musíte vidět, aby jste si rozšířili obzory, protože toto tu ještě nebylo :D


Nesnáším too!!!

5. března 2009 v 19:00 | Emily Sinister Shadows |  TREZOR
Nesnáším to! Nesnáším ho! Nesnáším sebe! Nesnáším ten pocit, když si čtrnáct dní (tři týdny, měsíc staletí...) namlouvám, že když mě prostě odmítnul, tak to skousnu a půjdu dál. Postavím mezi nás tlustou ledovou zeď dost vysokou, abych přes ní neviděla, ani když se postavím na špičky (a on taky ne) a budu žít dál svůj život (Najdu si jinou posedlost). Dlouhou dobu se utvrzuju v tom, že už se mě to netýká, že tohle je uzavřená kapitola (UŽ HO PROSTĚ NEMILUJU).
Jenže pak přijde den D, hodina H, minuta M. A on během dvou vteřin, co kolem sebe projdeme dokonale zboří moji pracně postavenou ledovou zeď. (Měl snad plamenomet?) Neměl!! Měl jenom ty svoje oči, které se z neznámého důvodu třpytí jako tisíce diamantů a září ze všech nejvíc. Ale proč na mě? Vždyyť mě nechce. Má tu svou, kterou má tak rád...aspoň mi to tvrdí. (Nekopej toho psa. Já ho mám docela rád...jo Katy...joo). Nevím co dělat. Odejít ze školy? (A vzdát se ty srabe?) A nebo žít dál jako do teď a stavět novou ledovou zeď (Kterou stejně zase bez problému zboří.) Zabiju se a zakopu se na zahradě (Nee na to jsem srab a nemám zahradu).
Taky jsem četla Manon. Taky holka umřela, ale ona byla milována. Hah...já to ještě nevzdám.

Manon je můj osud, Manon je můj osud.
Manon je všecko, co neznal jsem dosud.
Manon je první a poslední můj hřích,
nepoznat Manon, nemiloval bych.
Manon je motýl. Manon je včela.
Manon je růže, hozená do kostela.
Manon je všecko, co neztratí nikdy svůj pel.
Manon je rozum, který mi uletěl!
Manon je dítě. Manon je plavovláska.
Manon je první a poslední má láska.
Manon, ach Manon, Manon z Arrasu!
Manon je moje umřít pro krásu...


Ať žije krása kocoviny...


Bad boy style :D

1. března 2009 v 20:03 | Emily Sinister Shadows |  TREZOR
Ještě že se na internetu nepráší, protože jinak by tady byly přímo prachové závěje. Trošku to tady umřelo a já si uvěomila, že jsem sem dávala vlastně hlavně kapitoly Adventures a vzhledem k tomu, že se Blog rozhodl bojkotovat moje psaní utekla jsem na Liter. Aaaale Adventures je skoro dopsaná takže se budu snažit to tady zase oživit (Sakryš kolikrát už to tady zaznělo :D )
Momentálně mám takové období, že mám sice vymyšlené asi čtyři nové story, ale vzhledem k nedostatku času (hoši to je otřepaný) a výkyvu nálad nevím jak se k tomu dostanu a kterou vůbec budu psát. Věřte mi, že už mě napadaj takové možnosti jako Billy Darley vlkodlak a podobně. Mám z toho uuuplně plnou hlavu. Toť co se mého tvoření týče vše.
Jinač dost vtipné je, že jsem si nechala obarvit konce vlasů na černo. Je to taková ta havraní černá, že bych mohla dělat Laurimu (z Rasmus přeci) skoro dvojče :D Ale huuustý.
Taky jsem tady hodila nový design. Ta předchozí Victoria mi to tady tak rozházela, že už jsem trochu chytala nervy. A tak je tady teď Adamek. Nazvala bych hhooo Bad Boy :D Johooo jak milee.
Jinač co nového? Rezignovala jsem na platonické lásky a lásku celkově. To není nic pro mě. Odstěhuju se do Finska budu čít v divočině v nějaké opuštěné sauně a nechám si narůst plnovous :D Prostě budu duchovní člověk. That all :) Milujem vás Měj te se a užijte si ty sračky venku :D