Březen 2010

Raději nic :D

27. března 2010 v 13:24 | #E.S.S.#
Začínám šokovat sama sebe. Jo je to tak :D Možná to bude tím předmaturitním brněním, nebo já nevím, jak se stalo to, že jsem se rozhodla koupit si sukni a obout boty, za které by se nestyděla tanečnice flamenca.
Jak se stalo to, že se na mém nočním stolku místo Remarqua uhnízdil pochybný autor snažící se napodobit obsahem sex ve městě a tak píše o ženských které v kabelce od Chanela nosí rtěnku, stíny, vibrátor a revolver??? Je to blaf za 45 korun českých (opravdu lidová cena :D) 
Už se vás někdy někdo zeptal: "Co bys se mnou chtěla dělala?" (ANO byl by to zástupce opačného pohlaví a ANO mělo by to erotický podtext) No já teda byla v tu chvíli pořádně v šoku. (Fakt nejsem nějaká stydlivka, spíš tak trochu čuně :D) Jindy mi nedělá problémy o sexu normálně mluvit, ale v tu chvilku jsem si připadala jak Alenka v říši divů. Další šok byl, když mi napsal, že by semnou nejradši ležel v posteli, možná i NA MĚ!!!! To bylo jak vrazit xichtem do zdi. Bůhví proč mi v tu chvilku proběhla hlavou rada z viktoriánského období, kdy děvčatům před svatební nocí (ne já se nehodlám zatím vdávat, ale jen pro upřesnění. Přeci jen byla jiná doba) radili, aby si lehly na záda, zavřely oči a myslely na Anglii.
No já byla včera opravdu vtipná. Zatímco já bych se nejraději cudně culila do hedvábného kapesníčku, on se asi chystal udělat do pyžama. No matko představená já to vzdávám. Stává se ze mě puritánka. :D Hauk!

Back!

18. března 2010 v 18:44 | #E.S.S.#
Ano je to tak, jsem zpět.

Rozhodla jsem se pro obrození! Změním přístup (budu zlá zlá a zvrácená jako Dorian Gray :D ) V jednom záchvatu jsem dokonce plánovala že si obarvím vlasy, ale zase si říkám: Nevyšiluj! V dalším záchvatu jsem se chtěla stěhovat k babičce (na staré bělidlo?)
Hlavní změnou mělo být vymalování pokoje. S kamarádkou jsem to plánovala už hodně dlouho. (Opijem se vymalujem, poblijem čerstvě vymalované stěny a vymalujem to znovu. načež se odporoučíme do naši hospůdky, kdy dooslavuju své narozeniny.) Jo ten den "slavím" narozeniny. Jo jak řekla druhá kamarádka: "Bude z tebe už jen cetka"
Dokonce jsem už vymýšlela velký malovací playlist. Za pochybného hopkání na Hadouken, nebo křepčení s Julianem Casablancasem. MĚLO TO BÝT REVOLUČNÍ! Ale prd.Kamarádka mi to odřekla.
A tak budu v den svých velkých kulatých narozenin sedět doma s lahvinkou vína a pozměněným playlistem. A snít o tom, jak mě můj vyvolený zachrání z hořícího domu, který podpálím cigaretou, kterou protestně vykouřím ve svém pokoji, jelikož naši už o tom vědí!
Taky mě velmi zklamali staří braši Sunshine, když zrušili koncert v Ostravě, na který jsem se tak strašlivě upnula, jakožto jediné pozitivní věci v budoucnu!!! Mě jen tak nedostanete pane Buriánek :D I will survive Pěla jsem tehdy se zoufalými slzami v očích. Sral to pes, festivaly na obzoru.
A na další: "To má být vtip" jsem se ptala i pana Burtona. Ten soundtrack k Alici nemohl myslet vážně! Tim tuto diskuzi uzavírám a jdu tiše trpět!
Hauk!