Back!

18. března 2010 v 18:44 | #E.S.S.#
Ano je to tak, jsem zpět.

Rozhodla jsem se pro obrození! Změním přístup (budu zlá zlá a zvrácená jako Dorian Gray :D ) V jednom záchvatu jsem dokonce plánovala že si obarvím vlasy, ale zase si říkám: Nevyšiluj! V dalším záchvatu jsem se chtěla stěhovat k babičce (na staré bělidlo?)
Hlavní změnou mělo být vymalování pokoje. S kamarádkou jsem to plánovala už hodně dlouho. (Opijem se vymalujem, poblijem čerstvě vymalované stěny a vymalujem to znovu. načež se odporoučíme do naši hospůdky, kdy dooslavuju své narozeniny.) Jo ten den "slavím" narozeniny. Jo jak řekla druhá kamarádka: "Bude z tebe už jen cetka"
Dokonce jsem už vymýšlela velký malovací playlist. Za pochybného hopkání na Hadouken, nebo křepčení s Julianem Casablancasem. MĚLO TO BÝT REVOLUČNÍ! Ale prd.Kamarádka mi to odřekla.
A tak budu v den svých velkých kulatých narozenin sedět doma s lahvinkou vína a pozměněným playlistem. A snít o tom, jak mě můj vyvolený zachrání z hořícího domu, který podpálím cigaretou, kterou protestně vykouřím ve svém pokoji, jelikož naši už o tom vědí!
Taky mě velmi zklamali staří braši Sunshine, když zrušili koncert v Ostravě, na který jsem se tak strašlivě upnula, jakožto jediné pozitivní věci v budoucnu!!! Mě jen tak nedostanete pane Buriánek :D I will survive Pěla jsem tehdy se zoufalými slzami v očích. Sral to pes, festivaly na obzoru.
A na další: "To má být vtip" jsem se ptala i pana Burtona. Ten soundtrack k Alici nemohl myslet vážně! Tim tuto diskuzi uzavírám a jdu tiše trpět!
Hauk!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Noctuelle Noctuelle | 20. března 2010 v 12:11 | Reagovat

Jo, Almost Alice je věc docela děsivá... Kam zmizela dobrá hudba z dobrých filmů??

2 Emily Sinister Shadows Emily Sinister Shadows | 27. března 2010 v 15:27 | Reagovat

Je to smutné...

3 Asharka Asharka | 13. července 2010 v 16:13 | Reagovat

Soundtracky k Alici jsou dva. jeden takovej fakt hroznej (vč. Tokio Hotel atp.) a pak je jeden zvlášť Elfmanův :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama