Raději nic :D

27. března 2010 v 13:24 | #E.S.S.#
Začínám šokovat sama sebe. Jo je to tak :D Možná to bude tím předmaturitním brněním, nebo já nevím, jak se stalo to, že jsem se rozhodla koupit si sukni a obout boty, za které by se nestyděla tanečnice flamenca.
Jak se stalo to, že se na mém nočním stolku místo Remarqua uhnízdil pochybný autor snažící se napodobit obsahem sex ve městě a tak píše o ženských které v kabelce od Chanela nosí rtěnku, stíny, vibrátor a revolver??? Je to blaf za 45 korun českých (opravdu lidová cena :D) 
Už se vás někdy někdo zeptal: "Co bys se mnou chtěla dělala?" (ANO byl by to zástupce opačného pohlaví a ANO mělo by to erotický podtext) No já teda byla v tu chvíli pořádně v šoku. (Fakt nejsem nějaká stydlivka, spíš tak trochu čuně :D) Jindy mi nedělá problémy o sexu normálně mluvit, ale v tu chvilku jsem si připadala jak Alenka v říši divů. Další šok byl, když mi napsal, že by semnou nejradši ležel v posteli, možná i NA MĚ!!!! To bylo jak vrazit xichtem do zdi. Bůhví proč mi v tu chvilku proběhla hlavou rada z viktoriánského období, kdy děvčatům před svatební nocí (ne já se nehodlám zatím vdávat, ale jen pro upřesnění. Přeci jen byla jiná doba) radili, aby si lehly na záda, zavřely oči a myslely na Anglii.
No já byla včera opravdu vtipná. Zatímco já bych se nejraději cudně culila do hedvábného kapesníčku, on se asi chystal udělat do pyžama. No matko představená já to vzdávám. Stává se ze mě puritánka. :D Hauk!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama